Fenerbahçe Haberleri: Süper Lig’in 37. Haftasındaki Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sona erdi ama tartışmalar bitmedi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Rams Park’a gelmesiyle ilgili tartışmalarda hedef TFF oldu. İşte detaylar…


Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı deplasmanda mağlup ettiği maçtan sonra yaşanan olaylar, neredeyse derbinin önüne geçti. Akşam’ın haberine göre maçı statta takip etmeyen Sarı-Lacivertliler'in Başkanı Ali Koç, galibiyetten sonra stada gelip yöneticileriyle sahaya girdi, takımını tebrik etti. Galatasaraylı Yönetici Eray Yazgan, Fenerbahçe'nin Başkanı ve Yöneticisi Selahattin Baki arasında yaşananlar yeni bir krize sebep oldu.

SAHADA AÇIKLAMA YAPTI

Rams Park'a sonradan gelip ardından Samandıra'da açıklamaya yapan Başkan Ali Koç'un, hak mahrumiyeti cezası sebebiyle yaptığı davranışların hukuksuz olduğu yönünde söylentiler yayıldı. Ancak gerçek belli oldu. Günlük 15 bin TL bedeli olan cezayı ödeyen Ali Koç, haklarına bu sayede kavuştu.

Fenerbahçe'de flaş Mane gelişmesi: Gözler o toplantıya çevrildi Fenerbahçe'de flaş Mane gelişmesi: Gözler o toplantıya çevrildi

TFF'nin ise eski olan bu af kanunundan dolayı yaşanan sıkıntılar sebebiyle 'ödeme' seçeneğini kaldırmayı düşündüğü ortaya çıktı. 

Editör: Kübra Hasçalık