Trabzonspor Haberleri: Ziraat Türkiye Kupası finalinde Trabzonspor, Beşiktaş’a 3-2’lik skorla mağlup oldu. Bordo mavili ekipte büyük bir hayal kırıklığı yaşandı. Trabzonspor’un takım kaptanı Uğurcan Çakır maçın ardından sorulara yanıt verdi. İşte detaylar…

Trabzonspor'un takım kaptanı Uğurcan Çakır, Beşiktaş maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Milli file bekçisi "Üzgünüz, final kaybetmek çok üzüntü veriyormuş onu görmüş oldum." dedi.

Bordo mavili takımın kaptanı, "1-0 öne geçtikten sonra agresif olamadık. Üzgünüz, buraya gelen taraftarımıza kupa hediye etmek istiyorduk. Hak ettik mi? Bölüm bölüm iyi oynadık, Beşiktaş da bazı bölümlerde bizden iyi oynadı. Taraftarımızdan özür diliyoruz. Bu kulüp büyük bir kulüp, Trabzonspor kupa almaya alışmış bir kulüp. Biz Trabzonspor'u kupalar için sevmedik. Bizim için hayali bir kahraman gibi. Bu camia çok kupa kaldıracaktır. Ertuğrul Başkan, Abdullah hoca, Trabzonspor için çalışan herkes ben olsam da olmasam da kupalar kazanacaktır." ifadelerini kullandı.

Trabzon’un yıldızına sürpriz talip! Trabzon’un yıldızına sürpriz talip!


TRANSFER AÇIKLAMASI

"Ben olsam da olmasam da sözlerin, ayrılık sinyali mi?" sorusuna Uğurcan Çakır, "Transfer için değil, genel olarak söylüyorum. İsimler önemli değil, camia önemlidir. Bugün final kaybetti ama daha çok kupa kazanacaktır. Ben Trabzonspor'u bu yüzden seviyorum." diye konuştu.
 

Editör: Kübra Hasçalık