Devlet Bahçeli hangi takımlı? Devlet Bahçeli hangi takımlı?

Futbol Haberleri: Bir dönem Başakşehir forması giyen Edgar Le ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Edgar le’nin kardeşini kendisi gibi göstererek Dinamo Bükreş’e transfer olduğu ileri sürüldü. Romanya basını tarafından gündeme getirilen skandal iddia Dinamo Bükreş’in küme düşmesine neden olabilir. İşte detaylar…

Süper Lig ekiplerinden Başakşehir’in eski oyuncusu Edgar le’nin adı çarpıcı bir iddia ile gündeme geldi. Romanya basını tarafından ortaya atılan iddialara göre Edgar le’nin ikiz kardeşini yerine geçirerek Dinamo Bükreş’e transfer olduğu belirtildi. NTV Spor’da yer alan haberde bu durumun DNA testi ile ispatlanması durumunda Rumen ekibini ciddi bir cezanın beklediği belirtildi.

EDGAR IE, DİNAMO BÜKREŞ'İN KÜME DÜŞMESİNE NEDEN OLABİLİR

Pro Sport'un haberine göre Edgar Ie'nin ikiz kardeşi Edelino Ie'nin en az 5 maçta forma giydiği belirtilirken durumun resmi olarak kanıtlanması durumunda ligde zor günler geçiren Dinamo Bükreş'in 8 puanının silineceği ve direk küme düşürülebileceği öne sürüldü.


ŞÜPHELER NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Edgar Ie'nin iyi seviyede İngilizce konuşabildiği ancak ikiz kardeşinin kendini sadece Portekizce ifade etmesi nedeniyle şüphelerin ortaya çıktığı belirtildi.
 

Editör: Kübra Hasçalık