FENERBAHÇE HABERLERİ: Fenerbahçe Kulübünün olağan seçimli genel kurul toplantısında resmi sonuçlar açıklanmadan başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım birlikte kürsüye gelirken, Koç'u tebrik eden Yıldırım, "İnşallah Sayın Ali Koç ve yanındaki arkadaşları, bu harita doğrultusunda bu sene Fenerbahçe'yi şampiyon yaparlar." ifadelerini kullandı.

Ülker Stadı'nda gerçekleştirilen seçimin ardından oyların sayılması sırasında başkan adaylarından Ali Koç tezahüratlar eşliğinde sahaya çıktı.

Bu sırada başkan adayı Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesindeki isimlerden Savaş Adalet, Ali Koç'la kısa bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından Ali Koç, Aziz Yıldırım ve yönetim listesinde yer alan isimlerin bulunduğu odaya giderek Yıldırım'la bir araya geldi. Yıldırım ve ekibi, Ali Koç'u tebrik etti.

Bu anların görüntüleri stadyumdaki dev ekranlara yansıtılırken tribünlerde yer alan sarı-lacivertliler "İki başkan el ele, hep beraber tribüne." tezahüratları yaptı. Tribünlerin isteğine kayıtsız kalmayan Ali Koç ve Aziz Yıldırım birlikte kürsüye geldi.

ALİ KOÇ'A TEBRİK MESAJI
Aziz Yıldırım'ın sosyal medya hesabından Ali Koç'a tebrik mesajı yayınlandı. 

Fenerbahçe Topuk Yaylası’nda! Mourinho sahaya indi Fenerbahçe Topuk Yaylası’nda! Mourinho sahaya indi

Mesajda; "Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda, yeniden başkan seçilen Sayın Ali Koç ve yönetimini tebrik ediyoruz. Yeni dönem bütün Fenerbahçemize hayırlı olsun, bütün delegelerimize ve bizi destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Fenerbahçe kazandı." ifadeleri kullanıldı. 

Editör: Arda Erden