Galatasaray Haberleri: Süper Lig’in son haftasında Galatasaray, Konyaspor deplasmanına konuk olacak. Mutlak galibiyet parolası belirleyen Cimbom, maç sonu şampiyonluk sevinci yaşamak istiyor. Teknik direktör Okan Buruk’un Konyaspor maçındaki gizli silahı Barış Alper Yılmaz olacak. İşte detaylar…

Mauro Icardi klasiği: Kampa geç katılacak! Mauro Icardi klasiği: Kampa geç katılacak!


Süper Lig’de şampiyonluk haftasına giren Galatasaray, Konyaspor deplasmanından galibiyet ile ayrılmak için sahaya çıkacak. Sarı kırmızılı ekip, Fenerbahçe derbisinden sonra oluşan olumsuz havayı geride bıraktı. 


Okan Buruk’un jokeri devreye girecek
Florya’da şampiyonluk için seferberlik ilan edildi. Başkan Dursun Özbek ve yönetimi Florya’ya kamp kurarken; oyuncularla da birebir iletişim sağladı. Teknik direktör Okan Buruk ise Konyaspor maçına özel olarak hazırlanıyor. Galatasaray’ın Konyaspor karşısındaki en önemli kozu Barış Alper Yılmaz olacak.

Rakibin savunmanın sağında zaafiyet yaşadığını belirleyen Okan Buruk, Barış'a yine sol kanatta şans vererek bu bölgeyi işlemek istiyor. Tecrübeli teknik adam Barış Alper Yılmaz’a özel görev verdi. Okan Buruk, Barış Alper Yılmaz’ı Köhn'e destek konusunda uyardı.
 

Editör: Kübra Hasçalık