Fenerbahçe'de Jose Mourinho etkisi: Futbolculardan ekstra çaba! Fenerbahçe'de Jose Mourinho etkisi: Futbolculardan ekstra çaba!

FENERBAHÇE HABERLERİ: Fenerbahçe’nin bir numaralı gündemi her ne kadar seçim olsa da bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Her iki başkan adayının da Mourinho ile yola devam demesinin ardından transfer raporunun talep edildiği de gelen bilgiler arasında. Portekizli teknik adam eski öğrencilerinden Pierre-Emile Højbjerg’in transfer edilmesini talep etti. Orta sahaya dinamizm katan ve atmış olduğu uzun paslar ile geçiş oyununa katkıda bulunan yıldız orta saha oyuncusunun Tottenham’da ana rollerden birinde olduğunun da altını çizelim.

Bu yıl toplamda 39 maçta süre alan Danimarkalı oyuncunun toplam oyunda kalma süresi ise 1486 dakika idi. 2025 yılında İngiliz ekibi ile sözleşmesi sona erecek olan Pierre-Emile Højbjerg’in ayrılığa sıcak baktığı da bilinen bir durum. Yıldız oyuncunun bonservis bedelinin 18 milyon Euro olduğunu da ifade edelim. Mourinho eski öğrencisi ile seçimlerden sonra bir görüşme gerçekleştirebilir.

Editör: Kutay Bilgin