FENERBAHÇE HABERLERİ: Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında kıyasıya bir rekabete sahne olması beklenen seçim heyecanı resmi olarak başlamış durumda. Kongre üyelerinin 17.00’a oy kullanabileceği organizasyonun seyrinin nasıl olacağı da şimdiden merak konusu oluyor.

16.18: Oyunu kullanan Aziz Yıldırım, kısa bir açıklama yaptı: "Fenerbahçe'ye hayırlı olsun"

16.00: Volkan Demirel, Fenerbahçe Kulübü'nün seçiminde oyunu kullandı.

15.00: Fenerbahçe olağan seçimli genel kurulunda şu ana kadar 22 bin oy barajı aşıldı ve rekor kırıldı. Fenerbahçe'deki bir önceki oy kullanma rekoru 2018 yılında 21 bin 350 oyla kırılmıştı.

14.55: Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman oyunu kullanırken yaptığı açıklamada, sarı lacivertli kulübün başkanlık seçiminin çok demokratir bir ortamda gerçekleştiğini belirterek, "Umarım sonu da öyle olur" dedi.

14.30: Başkan Ali Koç, iş insanı Sadettin Saran ile platformda bir araya geldi.

14.25: Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Ülker Stadı'ndaki genel kurula katılarak oy kullanmaya gelen kongre üyeleri ve aileleriyle fotoğraf çektirdi.

Jose Mourinho'nun ilk transferi Juventus'tan Jose Mourinho'nun ilk transferi Juventus'tan

14.15: Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu üyesi ve Saran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran da oyunu kullandı.

14.00: Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım kongrede oyunu kullandı.

13.00: Fenerbahçe olağan seçimli genel kurulunda şu ana kadar 13 bin 739 üye oy kullandı.

11:30: Ülker Stadyumu'nda oy kullananların sayısı 8280 kişi olarak açıklandı.

10.30: İki aday Ali Koç ve Aziz Yıldırım, oy verme işlemleri için Ülker Stadyumu'na geldi.

Zira iki başkan adayı dün çıkmış oldukları canlı yayında oldukça çarpıcı açıklamalara imza atmış ve bugünün hazırlıklarına dair ipuçlarını da vermişti. Fenerbahçe’de katılımın yüksek olması beklenen kongreyi canlı olarak seyredebilme şansınız da bulunuyor.

Editör: Kutay Bilgin