Galatasaray'da ayrılık: Özgür Baran Aksaka, Bulgaristan'a gidiyor Galatasaray'da ayrılık: Özgür Baran Aksaka, Bulgaristan'a gidiyor

GALATASARAY HABERLERİ: Galatasaray ve Fenerbahçe’nin aynı zamanda ilgilendiği Belçikalı golcüye yönelik ilk resmi açıklama sarı kırmızılı cepheden geldi. "Resmi imzalar atılmadı. Resmi imzalar atılmadan herhangi bir şey söylemem doğru değil. İlgilendiğimiz, beğendiğimiz, takımda görmek istediğimiz oyuncu."

"Futbolda resmi imzalar atılmadan bitti denmez. Belli mesafeler kat ettiğimizi düşünüyorum. Bir aksilik olmazsa resmi transfer süresi başlayınca imza atınca bu soruları yanıtlarız. Sabırlı olmak, resmi dönemi beklemek en doğrusu."

Galatasaray'ın Batshuayi'ye senelik 3 milyon Euro'dan 3 senelik sözleşme teklif ettiği de biliniyor.

Hatipoğlu aynı zamanda Icardi hakkında da gelen sorulara cevap verdi;

"NEDEN MUTSUZ OLSUN?"

"Mauro Icardi'nin mutsuz olduğu haberi doğru mu?"

"Mauro Icardi neden mutsuz olsun? Ben bunu anlamıyorum. Burada şampiyon oldu ve şampiyonluğu en coşkulu kutlayanlardan birisiydi. Ailesiyle birlikte tatil için ülkesine gitti. Son derece mutlu, Galatasaray'da oynayacak. Kendisi bizzat açıkladı. Temmuz başında çalışmalara katılacak"

"İki yıldır bizimle çalışmalara katılamadı, bu sene çok daha farklı bir Icardi izleyeceğiz. Sözleşmeli oyuncumuz ve kamp dönemi yaşayacak. Lige fizik ve moral olarak çok daha hazır bir Icardi başlayacak."

"Erden Timur herkesin sevdiği bir kardeşimiz. Burası kişiye bağlı birliktelik söz konusu değil. Burası büyük bir camia. 119 yıllık camiaya aidiyet çok önemli. Icardi, Galatasaray'ın futbolcusu olduğu için çok mutlu. Galatasaray'da kazandıklarıyla mutlu oluyor, bu böyle devam edecek. Ben orada bir sorun olduğunu düşünmüyorum."

"Galatasaray yıldız transferi yapacak mı?"

"Galatasaray'da yıldız çok. Elbette bu futbolcularla birlikte Galatasaray'a güç katacak oyuncular gelecek. Yıldızdan kastınız isimse, ben o tarafında çok olmadığımızı söyleyebilirim. Takımımıza katkı verebilecek, bizi daha ileriye taşıyabilecek doğru oyuncuları almaya çalışıyoruz."

Editör: Kutay Bilgin