Molde'yi 2-1'le geçip Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalan Galatasaray'da kaleci Muslera ile Angelino mücadeleyi değerlendirdi.

MUSLERA: "2 MAÇTA DA ZOR ANLAR YAŞADIK"

İki maçta da zor anlar yaşadıklarını belirten Muslera, "İki tane zor maç oynadık. Çok iyi oynayan bir takıma karşı oynadık. İki maçta da zor anlar yaşadık ama iki maçı da kazanarak gruplara gidiyoruz. Temmuzdan beri çok çalıştık bunun için grupların keyfini çıkaracağız" dedi.

"Bu formayı savunmaya devam etmemiz gerekiyor" diyen tecrübeli eldiven, "Her zaman takım en önemlisi. Çok çalışıyorum, onun sonucunu alınca çok mutlu oluyorum. Kaleciler olarak hepimiz bireysel olarak antrenmanlara devam ediyoruz ve yapabildiğimiz her şeyi yapıyoruz. Sonucunu alınca da mutlu oluyoruz." şeklinde konuştu.

Kerem Demirbay iddialı: Manchester United maçını kazanmak istiyoruz Kerem Demirbay iddialı: Manchester United maçını kazanmak istiyoruz

ANGELINO: DÜNYANIN EN PRESTİJLİ LİGİNDE OYNAYACAĞIZ"

Öte yandan Angelino da maç sonrası açıklamalar yaptı. Başarılı sol bek, "Şampiyonlar Ligi'nin keyfini çıkarmamız gerekiyor. Kim olursa olsun, dünyanın en prestijli liginde oynayacağız. Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz, bize desteklerini asla eksik etmiyorlar." sözlerini sarf etti.