Galatasaray Haberleri: Süper Lig’de sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Rams Park’ta kupa töreni düzenledi. Kupa Töreni’nde genç oyuncu Eyüp Aydın’ın "Küskünüm" adlı şarkıyla sahneye çıkması tepki çekti. Eyüp Aydın tören sonrası açıklama yaparak taraftardan özür diledi. İşte detaylar…

Galatasaray Torreira'nın yanına onu istiyor: Ndidi hamlesi Galatasaray Torreira'nın yanına onu istiyor: Ndidi hamlesi


Galatasaray’da çifte kupa sevinci yaşandı. Sarı kırmızılı camia Rams Park’ta düzenlenen kupa töreninde büyük bir coşku yaşadı. Sezonun kahramanları teker teker sahneye çıkarak madalyalarını aldı. Futbolcuların kupa töreninde sahneye çıkış şarkıları da dikkat çekti. 

Başka şarkı seçmişti
Galatasaray’ın genç yıldızı Eyüp Aydın sahneye çıktığı "Küskünüm" şarkısı ile çıktı. Genç oyuncunun yeteri kadar süre alamadığı için sitem ettiği yönündeki eleştiriler sosyal medyada gündeme taşındı. Eyüp Aydın tepkiler üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 


Eyüp Aydın açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Büyük Galatasaray camiasına; Kupa töreninde yaşanan bir karışıklık hakkında sizlere açıklama yapmak istiyorum. Törene çıkarken benim seçtiğim şarkı olan Müslüm Gürses'ten "Seni yazdım" yerine, yanlışlıkla "Küskünüm" şarkısı çalındı. Bu durumun tamamen bir hata sonucu gerçekleştiğini ve kesinlikle benim isteğim doğrultusunda olmadığını belirtmek isterim. Bu yanlış anlaşılma nedeniyle herhangi birine veya Büyük Galatasaray camiasına karşı bir serzenişte bulunduğum düşünülmüş olabilir. Ancak böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Yanlış anlaşılmaya neden olduysa bu karışıklık için hepinizden özür dilerim. Anlayışınız için teşekkür ederim."
 

Editör: Kübra Hasçalık