Galatasaray Haberleri: Galatasaray Spor Kulübü tarafından UEFA Kupası’nın 24. Yıldönümü için piknik etkinliği düzenlendi. Sarı kırmızılı camianın önde gelenlerinin katıldığı etkinlikte Erden Timur birlik ve beraberlik mesajı verdi. İşte detaylar…

Galatasaray, UEFA Kupası’nın yıldönümü için özel bir program düzenlendi. Kemerburgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen piknik etkinliğinde Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur önemli açıklamalarda bulundu. 

Galatasaray’da hedef Avrupa başarısı Galatasaray’da hedef Avrupa başarısı

''Birliği muhafaza etmeliyiz''
Galatasaray’da birlikteliğin sağlanması gerektiğine dikkat çeken Erden Timur şu ifadeleri kullandı:


"2 yılı doldurmak üzereyiz. Herkesle acısıyla, tatlısıyla çok güzel zaman geçirdik. Ben taraftar olarak, Galatasaray'ın ne kadar büyük bir camia olduğunu biliyordum. Ama yönetici olduktan sonra, dış dünya ile ilişkiler kurduktan sonra, bunu kimseyi coşturmak için söylemiyorum, o kadar büyük camia ki.. Potansiyelimizin çok azını kullanıyoruz bunu gördüm. Böyle bir şey yapmaya çalışıyoruz. Benim gördüğüm, en önemli şey Galatasaray'ın birlikteliğini sağlamak. Maalesef çok yaralanmaya çok müsait bir birlik. Belki de burada hep birlikte yapmamız gereken o birliği muhafaza etmek. Onu yaptığımızda şampiyonluklar da böyle tesisler de geliyor. Tüm emek verenlere teşekkür ediyorum. Herkese çok çok saygılar sunuyorum."
 

Editör: Kübra Hasçalık