Beşiktaş Haberleri: Yeni sezona hızlı bir giriş yapmak isteyen Beşiktaş’ta transfer çalışmaları sürüyor. Siyah beyazlı ekipte takımdan ayrılacak isimler belirlendi. Kiralıktan geri dönecek olan Jean Onana ile Valentin Rosier’e takım bulun talimatı verildi. İşte detaylar…

Süper Lig’de kötü bir sezon geçiren Beşiktaş’ta yaz dönemi transfer çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Şampiyonluk yarışı içerisinde yer almayı hedefleyen siyah beyazlı ekip köklü bir değişim yaşayacak. Sabah’ın haberine göre yeni sezon öncesi kiralanan iki oyuncu Jean Onana ile Valentin Rosier, Mayıs sonunda geri dönüyor.

Siyah-Beyazlılar ara transfer döneminde Onana'yı 4.5 milyon euro opsiyon ile Masilya'ya, Rosier'i de 3 milyon euro opsiyonla Nice'e kiralamıştı. Ancak Beşiktaş iki oyuncudan da umduğunu bulamadı. Fransız kulüpleri iki oyuncunun da opsiyonlarını kullanmayı düşünmediklerini belirtti.

Miron Muslic’ten flaş açıklama: Beşiktaş’ı çalıştırmak istiyorum! Miron Muslic’ten flaş açıklama: Beşiktaş’ı çalıştırmak istiyorum!

"DÖNÜŞ YOK, TAKIM BULUN"

İki oyuncuyu da yeni sezonda kadrosunda düşünmeyen Beşiktaş yönetimi de Onana ve Rosier'in menajerlerinden kendilerine hemen takım bulmalarını istedi. 
 

Editör: Kübra Hasçalık