FENERBAHÇE HABERLERİ: Sezonu Galatasaray’ın ardından 2.sırada tamamlamasına rağmen 99 puan alarak taraftarın bir kısmını mutlu etmeyi başaran Fenerbahçe’de sular durulmuyor. Galatasaray ile sezon boyu yaşanan gerginliğin yansımaları da bugün stadyumda yapılan genel kurula direkt sirayet etmiş durumda.

Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan söz almak için kongrede kürsüye çıktı. Mali yapı ve kulübün durumu hakkında konuşması beklenen Kızılhan oklarını sarı kırmızılı camiaya yöneltti. İşte o çarpıcı ifadeler;

Fenerbahçe yeni sezon formalarını tanıttı Fenerbahçe yeni sezon formalarını tanıttı

"RAKİPLERE FARKLI, BİZE FARKLI MÜCADELE EDEN TAKIMLAR..."

"Rakiplere farklı, bize farklı mücadele eden takımlarla savaşarak tarihin en karakterli takımını oluşturduk. Rakiplerimiz destekelenirken biz her zaman aşağıya çekildik. Ancak oyuncularımız yılmadılar ve "Nasıl olsa olmayacak' demeden sonuna kadar mücadele ruhlarını ortaya koydular."

"KENDİNİ ŞAMPİYON SANAN TAKIM..."

"Son noktayı ise kendisi şampiyon sanan takımın sahasında kazanarak, hem de hakem hatalarıyla eksik kalmışken, sadece rakibimizin değil, tüm spor kamuouyunun gözleri önüne sererek koydular. Gerçek şampiyonun kim olduğunu gösteren bu tarihin en değerli takımını alınlarından öpüyoruz."

Kızılhan'ın açıklamalarına Galatasaray'dan yanıt gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu olmaya başlamış durumda.

Editör: Kutay Bilgin