Fenerbahçe-Strasbourg maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? Fenerbahçe-Strasbourg maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

FENERBAHÇE HABERLERİ: Seçim heyecanı yaşamaya başlayan sarı lacivertli camiada beklenmedik olaylar daha ilk günden çıkmaya başladı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un aday olarak gireceği kongrenin ilk ayağında hem mali yapı hem de divan seçimi için bir araya gelen binlerce Fenerbahçe taraftarı bulunuyor. Divan başkanı seçimi sırasında ise Erol Bilecik mali yapıya ilişkin açıklamalarda bulunurken Aziz Yıldırım ve arkadaşları saha içinde bulunan kürsüye doğru hareketlendiler.

Genel Kurul Divan Başkanlığı görevini yapacak olan Vefa Küçük ile burada bir tartışma yaşayan Aziz Yıldırım daha sonra stattan ayrılarak bugün konuşma yapmayacağını açıkladı.

Vefa Küçük, Aziz Yıldırım’a “Benden söz almanız gerekmektedir” deyince, Yıldırım, “Ben alırım. Sen orada seçilmeden oturdun” şeklinde cevap verdi. Konuşmaların sürmesinin ardından Küçük, “Kürsü işgal edilmiştir, kürsüyü boşaltacağız. Aziz Başkan kürsüye kadar geldiğine göre kendisine 30 saniye konuşma hakkı tanıyalım, zaten başkan adayı olarak konuşacak” dedi.

Bu sözlerin ardından kısa bir açıklama yapan Yıldırım, “Burada Fenerbahçe’ye yakışır bir kongre olmasını istiyoruz ancak yapılan seçim gayri demokratik bir seçimdir. Ben buradan ayrılıyorum. Yarın oy atmaya geleceğim. Benim arkadaşlarımdan isteyen kalabilir isteyen ayrılır, hepinize teşekkür ederim” diyerek kürsüden indi ve arkadaşlarıyla birlikte stadı terk etti.

Gergin başlayan Fenerbahçe seçimlerinin yarın için verdiği ipuçları da oldukça net.

Editör: Kutay Bilgin