BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Yabancı sayısında yaşanacak olan düşüş bilindiği gibi bu sezon devreye girmiş olacak. Öyle ki kulüpler sadece 12 yabancıyı kadrolarında barındırabilirken saha içindeki sayı ise sınırsız olacak. Hal bu şekilde olunca kulübelerin önemli çoğunluğunun da yerli oyunculardan oluşması beklenen gelişmelerden biri haline geliyor. Transfer için temaslarını sürdüren siyah beyazlılar da yerli oyunculara doğru dümeni çevirmiş durumda.

Borussia Dortmund forması giyen milli oyuncu Salih Özcan ile Euro 2024 sonrası için söz kesildi. Kasımpaşa forması giyen Yasin Özcan’ın da siyah beyazlılar tarafından istendiği bilinen iddialardan bir tanesi olarak gözler önünde bulunuyor. Sol bek ve stoper bölgesinde forma giyebilen 18 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz sezonun parlayan isimlerinden biri olmuştu.

ESPN, Beşiktaş'ın teklifini ortaya çıkardı: Bomba patlıyor... ESPN, Beşiktaş'ın teklifini ortaya çıkardı: Bomba patlıyor...

Sezonun bir diğer çıkış yapan ismi ise Alanyaspor forması giyen Oğuz Aydın oldu. Milli takımın geniş kadrosuna çağrılan fakat kontenjandan ötürü Euro 2024 kadrosuna alınmayan sağ kanat oyuncusu için siyah beyazlılar devreye girmiş durumda. Alanyaspor’un 4 ila 5 milyon Euro arasında bonservis beklediği futbolcunun son kararını tatilden sonra vermesi bekleniyor.

Editör: Kutay Bilgin