NBA’de Play Off Finalleri bu gece oynanacak maç ile başlıyor. 7 maç üzerinden oynanacak final serisinde ilk maç büyük heyecana sahne olacak. Normal sezon ve Doğu Konferansı lideri Boston Celtics, kendi evinde Batı Konferansı şampiyonu Dallas Mavericks’i konuk edecek.

Boston Celtcis, tarihinde 23. Kez NBA Finallerine çıkma başarısı gösterdi. Daha önce çıktığı 22 finalin 17’sini kazanan Boston son 2022 olarak ise Golden State karşısında finali 4-2 kaybetmişti. Son şampiyonluğa ise 2008 senesinde Los Angeles Lakers karşısında uzanmıştı.

Dallas Mavericks 3. defa final oynayacak. Tek şampiyonluğunu 2010 senesinde yakalayan Dallas, finalde Miami Heat'i geçmeyi başarmıştı.

Boston Celtics – Dallas Mavericks Canlı Şifresiz İzle | Boston-Dallas hangi kanalda? Boston Celtics – Dallas Mavericks Canlı Şifresiz İzle | Boston-Dallas hangi kanalda?

7 Haziran Boston Celtics – Dallas Mavericks hangi kanalda?

Boston Celtics – Dallas Mavericks arasındaki Tüm final maçları S Sport ve S Sport Plus ekranlarından naklen yayınlanacak.

 Boston Celtics – Dallas Mavericks Şifresi izle

ABD'de yaşayanlar için; Geleneksel bir ödemeli TV aboneliğiniz varsa, oyunları ABC.com veya ABC mobil uygulamaları aracılığıyla çevrimiçi olarak da izleyebilirsiniz .

Fubo ise yeni kullanıcılar için yedi günlük ücretsiz deneme sunuyor. Hulu + Live TV için de aynısı geçerli , ancak deneme süreleri yalnızca üç gün sürüyor. Diğer seçenekler arasında YouTube TV ve Sling TV'nin Turuncu + Mavi Planı yer alıyor.

Türkiye'de ise mücadeleyi şifresiz(illegal) olarak izlemek suçtur. 

Editör: Arda Erden