Turkish Airlines Euroleague

Saski Baskonia-Barcelona İddaa Tahmini

Baskonia sezona kötü başlamasına rağmen son iki maçını kazanarak toparlanma sürecine girdi. Bu iki maçı da 1 farkla kazandılar. Liglerinde ise kötü gidişatları sürüyor. Kadro yapıları geçen seneye göre daha savunma ağırlıklı bir takıma dönüşmelerine sebep oldu. Konuk Barça ise 7 maçta 6 galibiyet aldı. Özellikle NBA'den yaptıkları Jabari Parker takviyesi bu sene takıma seviye atlattı. Takım kimyası da oturmuş durumda. Barcelona bu deplasman maçından galibiyetle döner. 

Tahmin: MS 2 

BKT EuroCup

Beşiktaş Emlakjet-London Lions İddaa Tahmini

Beşiktaş Emlakjet, Koç Alimpijevic yönetiminde çok iyi bir sezon geçiriyor. Takım gün geçtikçe uyumu daha da arttırıyor. Savunma konusunda zaten kusursuza yakın olan Beşiktaş, uyumla birlikte hücumda da üretkenliği arttırdı. EuroCup'ı kazanmak artık çok da hayal gibi durmuyor. İngiliz ekibi London Lions ise bu sezon çıktığı 6 maçta 4 galibiyet aldı. Zor gibi gözüken bu maçı Beşiktaş seyirci desteği ile kazanacaktır.

Tahmin: MS 1

FIBA Şampiyonlar Ligi

Strasbourg-Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini

Turnuvada henüz maç kaybetmeyen iki takımın mücadelesinde temsilcimiz Karşıyaka, Strasbourg'a konuk oluyor. Pınar Karşıyaka hem ligde hem de Avrupa'da formda bir grafik çiziyor. Ufuk Sarıca, her sezon olduğu gibi bu sezon da doğru oyuncular seçmeyi başarmış. Kadro kalitesi ve uyumu bu turnuvada başarılı olmak için yeterli. Bu grubu maç kaybetmeden bitireceğini düşündüğüm İzmir temsilcimiz bu maçı da kazanacaktır.

Tahmin: MS 2

ATP Sezon Sonu Finalleri

(02-12-2023) NBA İddaa Tahminleri (02-12-2023) NBA İddaa Tahminleri

Alcaraz-Rublev İddaa Tahmini

İspanyol genç yetenek Alcaraz, Wimbledon Açık turnuvasını kazandıktan sonra düşüş yaşadı ve bir daha turnuva kazanamadı. Oyunundaki inatçılığı biraz azalmış durumda. 20 yaşındaki yıldız tenisçi bu turnuvaya da yenilgi ile başladı. Rublev ise ilk maçta Medvedev'e kaybetti ve o maçta hiç iyi değildi. Alcaraz, oyun tekniği olarak Rublev'den daha ekstra çözümleri olan bir oyuncu. Alcaraz bu maçı kazanarak kötü gidişata dur diyecektir.

Tahmin: MS 1

Spor Depor İddaa Tahminleri