FUTBOL HABERLERİ: Vincenzo Montella yapmış olduğu açıklamalarda sakatlıkların kendilerini üzdüğünü onun dışında her şeyin yolunda olduğunu ifade etti. Hazırlık maçları ile alakalı da konuşan İtalyan teknik adamın tüm ifadeleri ise şu şekilde;

"Almanya'da olduğumuz için çok mutluyuz. İlk görevimiz tüm milletimizi gururlandırmak. Bunu çalışkanlığımız ve alacağımız sonuçlarla yapmalıyız. Çok yakın bir geçmişte burada (Almanya) olma fırsatı bulmuştuk ve onların sevgisine tanıklık ettik. O yüzden burada olduğumuz için çok mutluyuz." ifadelerini kullandı.

Southgate yine finalde! Southgate yine finalde!

"BUNLAR BİZİ ÜZDÜ"

Enes Ünal ve Ozan Kabak'ın sakatlıklarının üzücü olduğunu dile getiren Montella, "Geniş kadroya baktığımız günden bugüne sakatlıklarımız oldu. Tesadüfi sakatlıklar oldu Enes ve Ozan'da olduğu gibi. Bunlar bizi üzdü. Çok fazla endişeyle bakmıyorum. Çok iyi bir temelimiz var başarıya ulaşabilmek için." değerlendirmesinde bulundu.

Montella ayrıca, "Dürüst olmak gerekirse hazırlık maçlarını seçerken ileride karşılaşabileceğimiz rakiplerden seçtik. Kadrodumuzda genç oyuncuların fazla olduğu, deneyimin az olduğu noktalar var. Bu maçlar deneyim açığını kapatmak bizler açısından çok önemliydi. Her şeyin çok iyi gittiğini düşünyorum. Bizim canımızı sıkan şey tesadüfen olan sakatlıklar." dedi.

Editör: Kutay Bilgin