Trabzonspor Haberleri: Trabzonspor’un kaptanı Uğurcan Çakır sezon sonu takımdan ayrılma kararı aldı. Milli futbolcu kariyerine yurt dışında devam etmek istediğini yönetime bildirdi. İşte detaylar…


Trabzonspor’da yeni sezon transfer çalışmaları başladı. Bordo mavili ekipte yeni transferler kadar takımdan ayrılacak isimlerde önem taşıyor. Sabah’ın haberine göre Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır'ın sezon sonu ayrılma ihtimali arttı.

Trabzonspor Onuachu’nun yerini dolduruyor Trabzonspor Onuachu’nun yerini dolduruyor

SUUDİ ARABİSTAN VE İNGİLTERE

Menajer değişikliğine giden tecrübeli file bekçisi için henüz kulübe teklif gelmedi ancak menajeri, Suudi Arabistan ve İngiltere'den bazı kulüplerle temas halinde.

ERTUĞRUL DOĞAN'IN AÇIKLAMASI

Yönetim de aldığı karar doğrultusunda sezon sonunda 28 yaşındaki eldiveni isteyen bir ekip olması durumunda değerlendirme kararı aldı. Başkan Ertuğrul Doğan daha önce "Kendisine söz verdik, iyi bir teklif gelirse kolaylık sağlayacağız" demişti.

Kariyeri için en doğru tercihi yapmak isteyen ve bu nedenle şartları değerlendirecek olan deneyimli oyuncunun menajeri de farklı takımlarla görüşme yaptığını doğruladı. Artık yeni bir maceraya yelken açmak isteyen Uğurcan ile ilgili sezonun bitimiyle önemli gelişmeler yaşanabilir.
 

Editör: Kübra Hasçalık