Euro 2024’ün sahibi İspanya gelir rekoru kırdı Euro 2024’ün sahibi İspanya gelir rekoru kırdı

Türkiye – Portekiz EURO 2024 mini cup oyna, Google tarafından çıkartılan özel turnuvada Milli Takımımızın Portekiz ile oynayacağı maç öncesi çok araştırılıyor. Türkiye – Portekiz EURO 2024 Mini Cup oyna! Türkiye Portekiz mini cup nasıl oynanır? İşte detaylar…

A Milliler, Mert Müldür, Arda Güler ve Kerem Aktürkoğlu’nun golleri ile Gürcistan’ı 3-1 mağlup etti ve turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı. Ay yıldızlı ekip bu gün Portekiz ile karşı karşıya gelerek bir galibiyet daha almak istiyor. TürkiYE Portekiz maçı 19:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Türkiye – Portekiz EURO 2024 Mini Cup nasıl oynarım?

Türkiye Portekiz EURO 2024 mini cup oynamak isteyenler bunu sadece mobil cihazlar üzerinden yapabiliyor. Mobil aramalar sürecinde sağ alt kısımda çıkan mavi top ikonuna tıklayarak takımınızı seçebilirsiniz. Sonrasında da topun parmakla kaydırılması ile gol atmaya başlayabilirsiniz.

Atılan goller sonrasında kaleci sinirlenirken, kalede sağa ve sola gitme hızı artış gösteriyor. Atılan goller toplandıktan sonra Google hesabından giriş yapıldığı için bireysel ve ülke puanına katkı oluyor.

Editör: Arda Erden