Cristiano Ronaldo'nun geçtiğimiz haftalarda Türkiye ligiyle ilgili sözleri tartışma konusu olmuştu. Cristiano Ronaldo konuyla ilgili bir açıklama daha yaptı.
 

Al-Nassr'a giderek futbol dünyasında yeni bir kapı açan Cristiano Ronaldo'nun Suudi Arabistan futboluyla ilgili sözleri olay olmuştu. Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan Ligi'nin 1 yıl içinde Türkiye ve Hollanda Ligi'ni geçeceğini iddia etmiş ve bu sözler tartışma yaratmıştı.

CRISTIANO RONALDO İDDİASINI YİNELEDİ

Öte yandan Cristiano Ronaldo sözlerinin arkasında. Ülkeye kaliteli futbolcuların gelmeye başladığını belirten Portekizli yıldız, Suudi Arabistan Ligi'yle ilgili iddiasını yineledi.

Erling Haaland golleriyle devleri solladı Erling Haaland golleriyle devleri solladı

Konuyla ilgili konuşan Cristiano Ronaldo, "Suudi Arabistan'da olduğum için çok mutluyum, burada futbol gelişiyor. Çok kaliteli futbolcular geliyor. Daha önce de söylediğim gibi Suudi Ligi dünyanın en iyilerinden olacak, bu olacak." ifadelerini kullandı.

CRISTIANO RONALDO NE DEMİŞTİ?

Al-Nassr'ın yıldızı, temmuz ayında yaptığı açıklamada Suudi Arabistan Ligi'nin MLS'ten iyi olduğunu belirterek Lionel Messi'ye gönderme yapmış ve "Suudi Arabistan Ligi 1 yıl içinde Türkiye ve Hollanda Ligi'ni geçecek" ifadelerini kullanmıştı.