İşte Mert Hakan Yandaş'ın maaşına gelen zam! 12 milyon TL'den o rakama yükseldi! İşte Mert Hakan Yandaş'ın maaşına gelen zam! 12 milyon TL'den o rakama yükseldi!

FENERBAHÇE HABERLERİ: Fenerbahçe’nin takımın başına getirdiği ve 2 senelik sözleşme imzaladığı Mourinho etkisi domino gibi devam ediyor. Dünya basınında oldukça geniş yankı bulan ve dikkatleri üzerine çekmeye başaran sarı lacivertli kulübün futbolcuları da şaşkınlıklarını gizleme gereği duymuyorlar. Sezonun flaş isimlerinden bir tanesi olan, attığı goller ve yaptığı asistler ile göz doldurmayı başaran Polonyalı Szymanski’de bu kervana katılan isimlerden bir tanesi oldu.

Yerel basına konuşan başarılı 10 numara yaptığı açıklamada Mourinho’nun geldiğine hala inanamadığını ve bunu beklemediğini ifade etti. Dünyaca ünlü teknik adam ile çalışmanın heyecan verici olduğunu da açıklamalarına ekleyen Szymanski yeni sezonu iple çektiğini de belirtti.

Polonyalı 10 numaranın açıklamalarının tamamı ise şu şekilde;

"O özel bir insan. Futbol dünyasında çok büyük bir figür... Doğrusunu söylemek gerekirse onun Fenerbahçe'ye geleceğini beklemiyordum. Fenerbahçe harika taraftarları olan tutkulu bir kulüp... Burayı sevecektir." ifadelerini kullandı. 


"Şu anda bir şey söyleyemem"

Fenerbahçe'deki geleceği hakkında sorulan bir soru üzerine de konuşan Polonyalı yıldız, "Geleceğimle ilgili şu anda bir şey söyleyemem. Eğer Fenerbahçe'de kalıp Mourinho ile çalışırsam kesinlikle bir şey kaybetmem. Şu anda mutluyum ve milli takıma odaklanıyorum." şeklinde konuştu. 

Polonya Milli Takımı'ndan takım arkadaşı Zalewski hakkında da değerlendirmede bulunan Szymanski, "Mourinho'nun gelişi sonrasında Zalewski'yle konuştum, birlikte çalışmışlardı. Şimdi de onu bize transfer olmaya ikna etmeye çalışıyorum." dedi.

Editör: Kutay Bilgin