Futbol Haberleri: Portekizli teknik adam Jose Mourinho futbol gündeminin ilk sırasına yerleşti. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın temas halinde olduğu tecrübeli hocaya, Suudi Arabistan’da teklif geldi. Arabistan ekibi ekibi Al-Qadsiah, Jose Mourinho'ya 150 milyon Euro teklif etti. İşte detaylar…

Fenerbahçe'nin yakından ilgilendiği Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, Suudi Arabistan'dan astronomik bir teklif aldı. Rumen basınından Emanuel Roşu'nun haberine göre; Suudi Arabistan ekibi Al-Qadsiah, Jose Mourinho'ya 150 milyon euro değerinde bir sözleşme önerdi.

Haberde, Mourinho'nun bu teklife sıcak baktığı ancak gelecek sezon için görüştüğü takımlardan 1 yıllık sözleşme talebinde bulunduğu kaydedildi.

FENERBAHÇE DETAYI

Hollanda'nın EURO 2024 kadrosu belli oldu Hollanda'nın EURO 2024 kadrosu belli oldu

Öte yandan haberde; Jose Mourinho ile Fenerbahçe'nin de çok yakından ilgilendiği ancak sarı-lacivertlilerin Mourinho'nun 1 yıllık sözleşme talebine sıcak bakmadığı kaydedildi.

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, adaylık açıklamasında başkan olması durumunda Jose Mourinho ile çalışacağını açıklamış ve Yıldırım'ın açıklamaları Avrupa basınında büyük yankı uyandırmıştı.
 

Editör: Kübra Hasçalık