Survivor'da eleme adayları belli oldu.. Büyük finale doğru rekabetin arttığı Survivor All Star'ın  6 Haziran tarihli 135. son bölümünde, düello heyecanı yaşanıyor.

Heyecan dolu oyunda haftanın üçüncü bireysel dokunulmazlık oyununu Batuhan kazanırken, Survivor 3. ve 4. eleme adayları da ada konseyinde belli oldu. Bu haftanın en kötü performansına sahip olan yarışmacı direkt eleme potasına girdi, 4, eleme adayı ise Batuhan tarafından seçildi. Eleme adaylarının netleşmesiyle beraber Acun Ilıcalı eleme düellosunun performans eşleşmelerini açıkladı. Survivor'da bu haftanın eleme adayları Merve ve Atakan olmuştu. Diğer adaylar ise Nagihan ve Seda oldu. Peki adaya veda eden isim kim oldu?


SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da düello sonrasında adaya veda eden isim belli olacak. Son hafta adaya veda eden isim Hilmi Cem İntepe olmuştu. Yeni bölümde ise adaya gidecek isimler Atakan-Nagihan ve Seda-Merve eşleşmesi sonrasında kaybeden isimlerin mücadelesi sonrası belli olacak.

Survivor'da heyecan dorukta. İki düelloda ilk tur 4-4'e geldi. İki düello oyununda da finale kalındı. Nefise ve Atakan arasındaki düello oyununda kazanan kişi bu hafta elenmekten kurtulacak. Geçtiğimiz hafta elenen Hilmicem İntepe sonrasında adada 7 isim kaldı. Bu gece sonunda ise kişi sayısı 6'ya düşecek. 

İlk düello Atakan'ın 5-4 üstünlüğü ile sona erdi. Buna göre Avatar Atakan son 6'ya kalmayı başardı. Diğer son 6'ya kalan isimler arasında Batuhan, Yunus Emre, Ogeday ve Atakan'ın kesinleşti.

Seda-Merve arasında yapılacak düello sonrasında adada kalması kesinleşen bir isim daha belli olacak. Kaybeden isim ise Nefise ile mücadele edecek. İki isim arasında kaybeden taraf adaya bu hafta veda edecek. 

Seda-Merve arasındaki düello 5-4 Seda'nın üstünlüğü ile sona erdi.

Survivor'da Nefise-Merve düellosu sonrasında adaya veda eden isim belli olacak.

İki isim final düellosu öncesi bazı açıklamalarda bulundu. 

Nefise: Burası bir oyun, farkındayım. Duygusallığın mantığı yok. Elimizden geleni yapacağız. Duyguları değil profesyonel düşünerek oynayacağız. Burada duygu sömürüsü yapmaya gerek yok. Hak eden kazanacak. Bazı şeyleri çok abartmamak gerekiyor. Sevdiğim bir ablamla yarışacağım. O kazanırsa sevineceğim, ben kazanırsam sevineceğim. Atakan ağabey karşısında elimden geleni yaptım. Çok güçlü bir yarışmacı, beni zorladı. Böyle olması gerekiyormuş, birimiz eve gidecek. Ailesine kavuşacak. 

Merve: Nefise ile final yapmak istemezdim. Bu bir oyun, oyunun kölesi olmamak gerekiyor. Herkesin dışarda bir yaşantısı var. Burası bir gün bitiyor, ailene geri dönüyorsun. Biz de Nefise ile çıkacağız ve oyunumuzu oynacağız. Kazanan bir kişi olacak. 5-6 gün sonra tekrar birlikteyiz. Finale gitmek istiyoruz, ama bunu aramızdan bir kişi başaracak. Hakkımızda hayırlı olsun.

Nefis-Merve düllleosu başlıyor

Yüzdesi yüksek olan Nefise atışlardan kum torbası ile sembolleri düşürme ve halka ile masanın üstündeki labutları düşürme atışılarını seçti.

NEFİSE: 5

MERVE: 1

Survivor All-Star 2024 yok mu? Survivor neden yok? (1 Haziran) Survivor All-Star 2024 yok mu? Survivor neden yok? (1 Haziran)

Adaya vedan eden isim belli oldu

Düello'da Nefise, Merve'yi 5-1 mağlup etti. Bu sonuçla adaya veda eden isim MERVE AYDIN oldu.

Merve Aydın'ın adaya veda etmeden son sözleri şu şekilde oldu; "Burada olduğum için mutluydum. Bu ailenin bir parçası olduğum için mutluydum. Hayalim finaldi. Nasipten öte köy yok. Elimden gelen savaşı verdim. Varımı yoğumu ortaya koydum. Kalan arkadaşlarım çok güçlüler. 6 kişi kaldı, buradan 5 kişi finale gidecek. Hepsini seviyorum. Birbirinizi kırmayın, oyunların tadını çıkartın."

Survivor All Star 2024'te kimler kaldı?

Survivor All Star 2024 yarışmasında Merve Aydın'ın vedası sonrasında adada 6 kişi kaldı. Nefise, Seda, Yunus Emre, Atakan, Ogeday ve Batuhan son 6'ya kalan isimler oldu.

Editör: Arda Erden