Survivor 2024 All-Star’da kadın eleme haftasında bir yarışmacı daha adaya veda edecek. Eleme adaylarının düelloya çıkması sonrasında yapılacak yarışmacılar ile elenen isim belli olacak. Survivor’da elenen kim oldu? Adaya kim veda etti? Aysu mu, Merve mı, Berna mı, Aleyna mi?

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor’da heyecan devam ediyor. Mavi takım ve Kırmızı takım arasında büyük rekabet sonrasında elenmek için 4 düelloya çıkacak 4 isim belli oldu.

Survivor’dan son olarak elenen isim erkekler eleme haftasında Bozok Gören olmuştu. Batuhan Karacakaya’ya yenilen Bozok Gören adaya veda etmek zorunda kalmıştı.

Survivor’da elenen kim oldu? Adaya kim veda etti? Aysu mu, Pınar mı, Berna mı, Gizem mi? Survivor’da elenen kim oldu? Adaya kim veda etti? Aysu mu, Pınar mı, Berna mı, Gizem mi?

Survivor'da adaya veda eden isim kim oldu?

Bu hafta yapılan 4 dokunulmaz oyunu sonrasında adaya veda etme adayı olan 4 isim belirlendi. 4 isimden 1 ismin yarışmadan eleneceği program için geri sayım başladı. Merve-Aysu ve Aleyna-Berna eşleşmesinin kaybedenleri final oyunu oynayayacak ve 1 isim adaya veda edecek.

Survivor'da adaya veda eden isim Aysu Keskin oldu.

Editör: Arda Erden