Domiki'te başlayan Survivor All Star serüveni son buldu. Finalde Ogeday, Nefise, Seda ve Batuhan yarıştı. İstanbul'da gerçekleşen büyük final sonrasında 2024 All Star şampiyonu Ogeday oldu. Geçtiğimiz senelerde Survivor şampiyonlarının ne kadar ödül kazandığı çok sık gündeme gelmiştir. Bu sene de aynı konu merak ediliyor. Peki, Survivor Şampiyonu Ogeday ne kadar ödül kazandı? Survivor All Star 2024 büyük ödül ne kadar?

SURVİVOR 2024 ALL STAR ŞAMPİYONU NE KADAR KAZANDI?

Survivor All Star finali sonuçlandı. Nefise'yi 6-2 mağlup eden Ogeday girişken şampiyon oldu. Milli kürekçi, kazandığı yarışma sonrasında büyük bir şampiyonluk sevinci yaşadı. Yarışmacının ne kadar ödül kazandığı çok sık araştırılıyor. 

SURVİVOR ŞAMPİYONU OGEDAY NE KADAR PARA KAZANDI?

Henüz 2024 sezonunun şampiyonluk ödülünün ne olduğuna ilişkin bir bilgilendirme yapılmadı. 2022 yılında sezonun şampiyonu 500 bin TL ödülün sahibi olmuştu. 2020 senesinde şampiyon olan Cemal Can Canseven de 500 bin TL kazanmıştı.

SURVİVOR'DA HİLMİ CEM Mİ ATAKAN MI ELENDİ? ADADAN VEDA EDEN KİM OLDU? SURVİVOR'DA HİLMİ CEM Mİ ATAKAN MI ELENDİ? ADADAN VEDA EDEN KİM OLDU?

2024 All Star yarışması şampiyonu olan Ogeday Girişken'in kazandığı büyük ödül merak ediliyor.  Fakat enflasyon farkı nedeniyle Ogeday Girişken'in en az 5 milyar TL büyük ödül sahibi olduğu düşünülüyor. 

Editör: Arda Erden