Survivor 2024 All Star finali için çok az bir süre kaldı. Son 5 yarışmacı içinden 2 finalist belli oldu. Batuhan ve Nefise finale kaldı. Survivor finalinde ise 4 yarışmacı finale kalacak. Finale kalacak son 2 isim İstanbul’da yapılacak yarışma sonucu belli olacak. Survivor finali ile alakalı bilgiler detaylarda…

Survivor 2024 finali için geri sayım başladı. İstanbul’da yapılacak final öncesi biletler satışa çıktı. Canlı yayınla gerçekleşecek final sonucu şampiyon yarışmacı belli olacak. İstanbul’un son ismi Nefise oldu. Diğer isim ise Batuhan olmuştu.

Survivor için büyük gaf: Survivor'ın 2. Finalisti ifşa oldu! Survivor için büyük gaf: Survivor'ın 2. Finalisti ifşa oldu!

SURVİVOR İSTANBUL FİNALİNDE KİMLER YARIŞACAK?

Survivor’da finale kalmayı garantileyen Nefise ve Batuhan harici kalan ismimler İstanbul’da canlı yayında düello oynayacak. Atakan, Ogeday ve Seda isimlerinden biri final şansını yitirecek. Kalan 4 isim ise finalde rekabet edecek.

SURVİVOR BÜYÜK FİNAL NE ZAMAN, NEREDE?

Survivor All Star finali 13 Haziran Perşembe günü saat 20.00'de canlı olarak yayınlanacak. Survivor finali İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleşecek.

SURVİVOR İSTANBUL FİNALİ BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Survivor finali için bilet fiyatları şu şekilde;

  • Tribün A bilet fiyatı 350 TL,
  • Tribün B bilet fiyatı ise 250 TL 

Editör: Arda Erden