Survivor'da Yunus Emre ile yakın dostluğu çok konuşulan Aleyna Kalaycıoğlu yarışmaya veda edip İstanbul'a döndü.

Daha önce Cengiz Ünder ile bir ilişkisi olan ancak bu ilişkisi uzun sürmeye Aleyna son dönemde Devrim Özkan ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Galatasaraylı Torreira ile bir mekanda beraber eğlendi.

Aleyna ve Torreira'nın birlikte eğlenmesi ilişki iddialarını da beraberinde getirdi.

Muhabirler ise Survivor Aleyna'ya o geceye dair sorular sordu.

Tv100.com'un haberine göre, Aleyna ise "Yok arkadaşlar ya ne diyebilirim bir şey diyemem şu an" dedi.

Daha önce adı oyuncu Burcu Özberk'le anılan ve sosyal medyadan takibe başlayan yıldız futbolcu gönlünü Aleyna Kalaycıoğlu'na kaptırmıştı.

SURVİVOR'DA HİLMİ CEM Mİ ATAKAN MI ELENDİ? ADADAN VEDA EDEN KİM OLDU? SURVİVOR'DA HİLMİ CEM Mİ ATAKAN MI ELENDİ? ADADAN VEDA EDEN KİM OLDU?

Sabah gazetesinin haberine göre, Kalaycıoğlu'nun ünlü futbolcunun oturduğu AVM'de sık sık görüntülenmesi, Galatasaray maçından paylaşımlar yapması aşk iddialarını güçlendirmişti.

Nicolò Zaniolo'nun, Aleyna Kalaycıoğlu'nun fotoğraflarını beğeni yağmuruna tutması da iddiaları güçlendiren bir diğer detaydı.

Kalaycıoğlu'nun da Zaniolo'nun fotoğrafına sarı kalp emojisi koyarak yorum yapması dikkatlerden kaçmamıştı.

Türk güzelleri takip eden futbolcuyu Kalayacıoğlu'nun uyardığı, Zaniolo'nun Burcu Özberk ve Elif Yılmaz gibi isimleri takipten çıkardığı belirtilmişti.

TORREİRA İLE AYNI MEKANDA

Son olarak Kalaycıoğlu'nun Devrim Özkan ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Galatasaraylı Torreira ile bir mekanda beraber eğlendiği ortaya çıktı. Aleyna ve Torreira'nın birlikte eğlenmesi ilişki iddialarını da beraberinde getirdi.

NE DİYECEĞİNİ BİLEMEDİ

Aleyna Kalaycıoğlu soru karşısında biraz sessiz kaldı biraz da ne diyeceğini bilemedi.

Aleyna biraz da gerilerek "Yok arkadaşlar ya ne diyebilirim bir şey diyemem şu an" dedi.

Editör: Arda Erden