Sheraldo Becker kimdir?  Sheraldo Becker kaç yaşında ve nereli? Sheraldo Becker kimdir? Sheraldo Becker kaç yaşında ve nereli?


BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Ajax’tan ayrılmak istediği bilinen ve kariyerine farklı bir ülkede devam etmek isteyen Steven Berghuis için Beşiktaş bir kez daha devreye girdi. Hem orta sahada hem de kanatta oynama özellikleri bulunan yıldız oyuncu için teklifini yinelemesi beklenen siyah beyazlıların bu transferi bitirmeye oldukça yakın olduğu da Hollanda basını tarafından iddia edildi.

Bilindiği gibi Beşiktaş kulübü yeni yönetimin göreve gelmesinin ardından ilk olarak bu ismi bitirmeye çalışmıştı. Siyah beyazlıların yapmış olduğu 2.5 milyon EURO dolaylarında teklifi tatmin edici bulmayan yıldız oyuncu ise ara transfer döneminde İstanbul’a gelmeyi reddetmişti. Beşiktaş’ın Hollandalı için yaz aylarında yeni bir teklif yaptığı ve ödeyeceği maaş konusunda artışa gittiği de gelen bilgiler arasında. Ghezzal’ın takımdan ayrılmasının ardından oyun kurucu kanat arayışında olan Beşiktaş’ın kısa zaman içinde bu transferi resmi olarak sonlandırması bekleniyor.

Editör: Kutay Bilgin