Beşiktaş Haberleri: Süper Lig’in 36. Haftasında Beşiktaş, Alanyaspor deplasmanına konuk oldu. 3 puan için sahaya çıkan siyah beyazlı ekibin galibiyet planı yeterli olmadı. Kritik maç beraberlikle sonuçlandı. Spor yazarları Alanyaspor-Beşiktaş maçını değerlendirdi. İşte detaylar…

Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş, taraftarıyla buluşuyor Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Beşiktaş, taraftarıyla buluşuyor

Süper Lig’in 36. Haftasında Beşiktaş, Alanyaspor deplasmanından beraberlikle ayrıldı. Siyah beyazlı ekip 1 puanı hanesine ekledi. Beşiktaş maç sonu 55 puana yükseldi. Trabzonspor ile RAMS Başakşehir’in gerisinde yer alan siyah beyazlılar kalan maçlarını kazanarak sıralamada yukarı çıkmak istiyor. Alanyaspor ise 50 puan ile 7. Sırada yer alıyor. Spor yazarları, Alanyaspor-Beşiktaş maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 


"MAÇIN HAKKI BERABERLİKTİ"
Sinan Vardar/Fotomaç: "Tebrikler Serdar Topraktepe gözlerinden öperim, gençlerimiz bizim istikbalimiz. Mustafa Hekimoğlu, Fahri ve Azad'a şans vermen bu oyuncuları kazanmamız için çok önemli. Fatih Tekke ve Alanyaspor'u da tebrik etmek lazım. Oyunu çirkinleştirmeden güzel bir futbol ortaya koydular ve puanları paylaştılar. Maçın hakkı da beraberlikti."

"ANTRENMAN HAVASINDA OYNUYOR"
Turgay Demir/Fotomaç: "Asıl hedefi Ziraat Türkiye Kupası olan Beşiktaş ligi antrenman havasında oynuyor, gençlerine şans veriyor ve kalan haftaları yeni sezona hazırlanmak için kullanıyor diyebiliriz. Alanyaspor deplasmanında da Kartal'ın sakin, rahattı, "olduğu kadar, olmazsa kader" stratejisi devam etti diyebiliriz."
 

Editör: Kübra Hasçalık