Son dakika haberleri: Beşiktaş, Gökhan İnler ile 1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Yapılan duyuruda, "Kulübümüze öncelikle sportif işlerde yardımcı olacak olan Gökhan İnler, sahip olduğu tecrübeyle futbolcularımıza katkı sağlayacak ve ihtiyaç duyulması halinde sahada futbolcu olarak görev alacaktır." ifadelerine yer verildi.
 

Son dakika haberleri: Beşiktaş, orta saha oyuncusu Gökhan İnler ile 1 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu. Siyah - beyazlılar; İnler'in öncelikle sportif işlerde rol üstleneceğini açıklarken, ihtiyaç duyulması halinde sahada futbolcu olarak görev alacağını belirtti.

Şenol Güneş tercihini yaptı! Beşiktaş-Kayserispor maçında ilk 11'ler belli oldu Şenol Güneş tercihini yaptı! Beşiktaş-Kayserispor maçında ilk 11'ler belli oldu

"Kulübümüz; Futbol A Takımımızın 2016-17 sezonunda kazandığı Süper Lig şampiyonluğunda pay sahibi olan Gökhan İnler’le bir yıllık sözleşme imzalamıştır. Kulübümüze öncelikle sportif işlerde yardımcı olacak olan Gökhan İnler, sahip olduğu tecrübeyle futbolcularımıza katkı sağlayacak ve ihtiyaç duyulması halinde sahada futbolcu olarak görev alacaktır. Gökhan İnler’e evine hoş geldin diyor ve üstün başarılar diliyoruz."