Beşiktaş Haberleri: Süper Lig’in 37. Haftasında Beşiktaş, Hatayspor’u konuk edecek. Kritik maç öncesi oyuncularıyla bir araya gelen Serdar Topraktepe, ‘’Bizim için önemli olan kazanmaktır’’ dedi. İşte detaylar…

Süper Lig’de sezonun sona ermesine sayılı haftalar kaldı. Zor bir sezon geçiren siyah beyazlı ekip kalan maçlarını kazanmak için sahaya çıkmayı planlıyor. Fanatik’in haberine göre Beşiktaş'ta bu sezon 2. dönemini yaşayan Serdar Topraktepe, takımını Hatayspor mücadelesine hazırlamaya devam ediyor.

Akdeniz ekibi ile oynanacak karşılaşmanın Kara Kartal için bir önemi bulunuyor. Siyah-Beyazlılar, bu sezon ligde son kez taraftarıyla buluşacak.

"ÖNEMLİ OLAN KAZANMAK"

Beşiktaş’ta kritik tarih 9 Temmuz Beşiktaş’ta kritik tarih 9 Temmuz

Bu doğrultuda Topraktepe, sezon boyunca alınan sonuçların taraftarı çok üzdüğünü belirtirken, onlara galibiyet ile veda etmek istediklerini söyledi. Topraktepe, takımıyla yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

"Kötü geçen sezonu galibiyet ile bitirelim. Bizim için önemli olan kazanmak. Rakibimizin ligdeki pozisyonu bizim için kriter değil. Beşiktaş her maçı kazanmak için sahaya çıkar. Sezon vedasında taraftarımız evine mutlu dönsün." 
 

Editör: Kübra Hasçalık