Oxlade-Chamberlain: İkinci yarı daha iyi oynadık Oxlade-Chamberlain: İkinci yarı daha iyi oynadık

Beşiktaş, UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turu ilk maçında Dinamo Kiev'i 3-2 mağlup etti. Gruplara kalmak için sahasında Ukrayna ekibini konuk edecek olan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. 

Deneyimli teknik direktör Şenol Güneş, rövanş maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. 

Şenol Güneş: "Çalışmamızın karşılığını almak istiyoruz"

Şenol Güneş açıklamasında; "Konferans Ligi'nde gruplara kalmak için ikinci maçı oynayacağız. Avantajlı bir skorla sahaya çıkıyoruz. İlk maçtaki oyun birbirimizi tanımaya imkan verdi. Bütün amacımız turu geçmek. Oyuncular da iyi çalıştı. Çalışmamızın karşılığını almak istiyoruz. Şu aşamada mümkün olduğunca hazır oyuncularla devam etmek istiyoruz. Amartey ve Masuaku yok. O mevkiler için sıkıntımız olacak ama daha önce orada oynayan oyuncular var. Onlar da elinden gelen gayreti gösterecektir. Görev alacak tüm oyuncular elinden geleni yapacaktır." dedi. 

"Onana gitmeyecek"

Güneş sözlerinin devamında; "Transferle alakalı ne konuşsam karşı tarafın anlattığı gibi çıkıyor, bizim anlattığımız olmuyor. Hepsine cevap vermek istemiyorum. Onana transfer edilen bir oyuncu, bizim oyuncumuz. Sahaya çıktığında elinden geleni yapacağını düşünüyorum. Şu anda gitmesi gibi bir durum yok." açıklamasında bulundu. 

Deneyimli teknik direktör; "Transferler kulübün ekonomik ve teknik yapısına göre yapılır. O gidecek mi, bu gelecek mi sorularının maça hiçbir etkisi yok." sözlerini sarfetti.