Giovanni van Bronckhorst sahada: Nevzat Demir Tesisleri'ni gezdi Giovanni van Bronckhorst sahada: Nevzat Demir Tesisleri'ni gezdi

BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Göstermiş olduğu performans ile Avrupa devlerinin radarına giren ve milli takıma kadar yükselmeyi başaran Semih Kılıçsoy’u isteyen kulüpler arasına Bayern Münih’te girmiş bulunuyor. Yeni bir yapılanmanın eşiğinde olan ve daha fazla genç oyuncuya yönelmesi başlıca senaryolardan biri olarak görülen Alman ekibi Beşiktaş’ın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Teknik direktörlük görevi için Vincent Kompany ile anlaşma sağlayan Bayern Münih’in bu genç transferleri arasına Semih Kılıçsoy’da girebilir. Yeni sportif direktör Christoph Freund’un geçmişine bakıldığı zaman da bu minvalde transferlerin sayısının azımsanmayacak kadar fazla olduğunu net şekilde görebiliyoruz.

İngiltere ve İspanya Ligi’nden takımların talip olduğu Semih Kılıçsoy’un bu yaz mı yoksa daha sonra mı transfer olacağı net belli olmasa da Beşiktaş’ın bonservis beklentisinin bir hayli yüksek olduğu bilinen olgular arasında. Bu sezon 35 resmi maça çıkan genç golcü 12 gol 3 asistlik performansı ile göz kamaştırdı.

Editör: Kutay Bilgin