Fenerbahçe’de yıldız isim için geri sayım başladı Fenerbahçe’de yıldız isim için geri sayım başladı

Fenerbahçe Haberleri: 9 Haziran’da seçime gidecek olan Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Başkan adayı Aziz Yıldırım’ın listesinde yer alacağı iddia edilen Rıdvan Dilmen açıklama yaptı. İşte detaylar…


Fenerbahçe camiası yeni başkanını seçmek için sandık başına gitmeye hazırlanıyor. 9 Haziran’daki başkanlık yarışında Aziz Yıldırım ile Ali Koç yeniden karşı karşıya gelecek. Başkan adaylarının yönetim kurulu listeleri şekillenmeye başladı. Aziz Yıldırım’ın listesinde Rıdvan Dilmen’in yer alacağı ileri sürülmüştü.

Rıdvan Dilmen’den açıklama geldi
Spor yorumcusu ve Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım'ın yönetim listesine gireceği iddialarına yanıt verdi.  


Rıdvan Dilmen, "Hakkımda çıkan yönetim kurulu veya sportif direktörlük görevi alacağı haberleri asılsızdır! Bu asılsız haberlerin çıkarılmasının sebebini de gayet iyi biliyorum! Benim, ne Sayın Aziz Yıldırım'ın ne de Sayın Ali Koç'un tarafında olmam söz konusu değildir! Benim, kongreye malzeme olmayacak kadar doğduğum günden beri sadece FENERBAHÇEMİN yanında olduğum bilinmektedir" ifadelerini kullandı.
 

Editör: Kübra Hasçalık