Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş’ta yeni sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Oyuncu kadrosunu güçlendirmeye hazırlanan siyah beyazlı ekipte takımdan ayrılacak isimler belirlendi. Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Rachid Ghezzal takımda kalmak istediğini yönetime bildirdi. İşte detaylar…

Beşiktaş son yılların en kötü sezonunu geride bırakarak yeni bir sayfa açmak istiyor. Başkan Hasan Arat ve yönetimi yaz transfer döneminde geniş rotasyonlu kadro kurmak için düğmeye bastı. Siyah beyazlı ekipte yeni transferler kadar takımdan gönderilecek oyuncuların durumu da önem taşıyor. Beşiktaş’ın son şampiyonluğunda kilit rol oynayan Rachid Ghezzal’ın ise sezon sonu takımdan ayrılması bekleniyordu. 

Ghezzal takımda kalmak istiyor

Afrika basınında yer alan habere göre Rachid Ghezzal sözleşmesi sona erse bile Beşiktaş ile yeni sözleşme imzalamak istiyor.

Haberin detaylarında bu sezon sakatlıklardan dolayı bir türlü istenilen noktaya ulaşamayan Rachid Ghezzal'ın yakım çevresine, "Ben Beşiktaş'ta kalmak ve kendimi göstermek istiyorum." dediği iddia edildi.

Rachid Ghezzal'ın yeni sözleşmesine dair ilerideki günlerde bir açıklama yapılabileceği de söylendi.

Kasımpaşa – Beşiktaş maçı muhtemel 11'leri! Süper Lig’de son hafta heyecanı… Kasımpaşa – Beşiktaş maçı muhtemel 11'leri! Süper Lig’de son hafta heyecanı…

32 MAÇA ÇIKTI

Bu sezon Beşiktaş formasıyla 32 resmi maça çıkan Rachid Ghezzal bu karşılaşmalarda 1 gol, 5 asistlik skor katkısı sağladı.
 

Editör: Kübra Hasçalık