FUTBOL HABERLERİ: Turnuvanın iki favorisi olan Portekiz ve Fransa’yı karşı karşıya getirecek maçın anlatımında hangi ismin olacağı da belli oldu. İşte Fransa-Portekiz maçı spikeri.

TRT-1 ekranlarında 22.00’da başlayacak olan maçı deneyimli spiker Onur Şahin anlatacak.

Onur Şahin kimdir?

Uzun bir süre Lig TV’de daha sonraki ismi ile beIN Sports ekranlarında spikerlik yapan Onu Şahin, daha sonra TRT Spor ile anlaşmıştır. Onur Şahin şimdi TRT Spor ekranlarında sunuculuk görevinde bulunmaktadır.

Kariyerine çeşitli kurumlarda stajyer olarak başlayan Onur Şahin daha sonra Show TV’nin Spor Servisi’nde spiker olarak görev almaya başlamış ve burada birkaç sene çalıştıktan sonra Lig TV’ye transfer olmuştur.

Euro 2024’ün en güzel golü Mert Müldür’den Euro 2024’ün en güzel golü Mert Müldür’den

beIN Sports (Lig TV) ekranlarının efsanevi isimlerinden olan ve 2010 senesinde 35’den fazla maç anlatarak güç bir işe imza atan Onur Şahin, ses ile efsaneleşen isimler arasında yer alıyor.

24 Şubat 2018 tarihinde babasını kaybeden başarılı spiker Onur Şahin, Aralık 2018 itibariyle TRT Spor ile anlaşmaya varmış ve bu tarihten itibaren TRT Spor’da sunuculuk yapmaya başlamıştır. Şu an bu görevine devam etmektedir.

Editör: Kutay Bilgin