BEŞİKTAŞ HABERLERİ: İngiltere'de Hull City forması giyen milli futbolcu Ozan Tufan, Habertürk TV'de Ciner Medya Spor Yayınları Koordinatörü Mehmet Ayan'ın sorularını yanıtladı. Ozan Tufan, Bursaspor dönemlerinden Fenerbahçe günlerine birçok önemli açıklamada bulunurken Beşiktaş'a transferinin neden iptal olduğunu da açıkladı.

Beşiktaş'a flaş haber: İngiliz ekibi karar verdi... Beşiktaş'a flaş haber: İngiliz ekibi karar verdi...

Turkcell'in gecesi vardı Şenol hoca ve o zamanın başkanı Fikret Orman ile bir konuşma gerçekleşti. Şenol hocanın gündemi değiştiren ufak bir bir konuşması vardı. Bursaspor'un olumlu baktığı transfer bir anda olumsuza döndü. Günün sonunda Aziz Yıldırım devreye girerek her konuda anlaşma sağlandığını söyledi ve imza atmamı istediğini söyledi.

"FENERBAHÇE'DE KUPA KAZANMA HAYALİM GERÇEKLEŞMEDİ"

| "Fenerbahçe'de ikinci yılımda belli bir kilo problemim vardı. Onun dışında kilo problemim olmadı. Kilo konusu algı şeklinde ilerledi. Kulübün problemi vardı bana karşı, benim de hatalı olduğum dönemler vardı. Hepsini kabul ediyorum. Bursa'ya gidip yemek yediğim geri döndüğüm haberleri doğru değildi. Her oyuncunun istediği gibi Fenerbahçe'de kupa kazanma hayalinde bulundum. Ama bu hayalim gerçekleşmedi. Bana Fenerbahçe'nin kattığı tek şey kulübü çok benimsedim, onlarda beni benimsedi. Çok iyi insanlar tanıdım. Onun dışında bana taraftarın dışında kimsenin yardımı dokunmadı."

FATİH TERİM

| "Fatih Terim benim için Türkiye'nin ve Avrupa'nın sayılı hocalarından biridir. Çoğu kişi 'Gaz vererek oynatıyor. Hiçbir şey bilmiyor' diyor. Bu başarılar hiçbir şey bilmeden olmaz. İnsanlar tanımadan yorum yapıyor. Fatih Terim ile çalışmak bir lütuftur. Her oyuncunun onunla çalışıp ondan bir şeyler kapmasını isterim. Kendisine has bir stili var, onunla konuşmaya bile çekinirsin. İkili ilişkileri, taktiği ve teknik en iyi hocalardan biridir."

Editör: Arda Erden