Rıdvan Dilmen’den Montella’ya Arda Güler eleştirisi! "Montella şurada hatalı davranıyor" Rıdvan Dilmen’den Montella’ya Arda Güler eleştirisi! "Montella şurada hatalı davranıyor"

FUTBOL HABERLERİ: İtalya karşısında ağır bir sakatlık geçiren Ozan Kabak adına TFF resmi sitesi aracılığı ile açıklama yayınladı. Oyuncunun sağlık durumu ve milli takım kadrosu baz alınarak yapılan açıklama da yıldız stoper oyuncusunun ön çapraz bağlarında yırtık olduğu da belirtildi. İşte o açıklama;

"İtalya - Türkiye özel maçı esnasında yaşadığı sakatlığın ardından sedyeyle oyundan çıkan, daha sonra da hastaneye götürülen milli futbolcumuz Ozan Kabak'ın muayene ve tetkikleri tamamlandı.

Yapılan kontroller sonucunda, Ozan'ın sağ diz ön çapraz bağlarında yırtık tespit edildi ve 24 yaşındaki defans oyuncumuz, sakatlığının ciddiyeti sebebiyle A Millî Takımımızın EURO 2024 geniş kadrosundan çıkarıldı.

Yaşamış olduğu talihsiz sakatlık nedeniyle Ozan Kabak'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde sahalara yeniden dönmesini diliyoruz."

Editör: Kutay Bilgin