FENERBAHÇE HABERLERİ: Fenerbahçe ile anlaşma sağlayan Portekizli teknik adam Jose Mourinho İstanbul’a geliyor. Dün akşam Wembley’de oynanan şampiyonlar Ligi finali öncesi ve sonrasında yaptığı açıklamalar ile Fenerbahçe ile anlaştığını duyuran Mourinho, imza töreni için İstanbul’a geliyor. Fenerbahçe konu ile alakalı olarak yaptığı açıklamada arın akşama plan yapmayın” ifadeleri kullanıldı.

Mourinho yaptığı paylaşım ile İstanbul’a geleceğini duyurduktan sonra taraftarlar hangi uçakla geleceğini merak etmeye başladı. Dünyaca ünlü teknik adam Ali Koç ve Acun Ilıcalı ile görüşmesi sonrasında nihai kararını verdi. 2+1 yıllık anlaşma sağlayan Jose Mourinho bugün İstanbul’a geliyor.

Fenerbahçe'de Jose Mourinho etkisi: Futbolculardan ekstra çaba! Fenerbahçe'de Jose Mourinho etkisi: Futbolculardan ekstra çaba!

Jose Mourinho saat kaçta İstanbul’da?

Jose Mourinho, saat 14:30’de İstanbul’da olacak. Portekizli teknik adamın 14:30'da İstanbul'a geleceği ve saat 19:00'da Ülker Stadı'nda imza töreni düzenleneceğini bildirdi.

Jose Mourino hangi havaalanına iniş yapacak?

Fenerbahçe'de yapılan açıklama göre, "Jose Mourinho’yu taşıyan uçak saat 14:30 da Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Havacılık bölümüne iniş yapacak."

Editör: Arda Erden