İngiltere Premier Lig'de haftayı Newcastle United galibiyetiyle tamamlayan Liverpool'da Mohamed Salah'ın geleceği belirsizliğini koruyor.

Suudi Arabistan Ligi takımlarından Al-Ittihad, Salah'ı kadrosuna katmak isterken kulübün nasıl bir karar vereceği henüz belli değil.

CBS Sport'ta yer alan haberde ise Al-Ittihad'ın Salah için 150 milyon euro önereceği ve Liverpool'u ikna etmeye çalıştığı belirtildi.

Teklifin 100 milyonluk bölümünün garanti, kalan 50 milyonluk bölümünün ise performansa dayalı bonuslardan oluşacağı aktarılırken Liverpool'un şu an için transfere sıcak bakmadığı kaydedildi.

Liverpool'un bu teklifi kabul etmesi halinde Suudi Arabistan Ligi'nde transfer rekoru kırılacak. Mevcut rekor, 90 milyon euroyla Al-Hilal'a imza atan Neymar'a ait.


Jurgen Klopp ne dedi?
İngiltere Premier Lig'de Liverpool'un Newcastle United'a konuk olduğu maç öncesinde Jurgen Klopp, düzenlenen basın toplantısında bu konuya ilişkin açıklamalarda bulunmuştu.

Salah'ın Transfer durumuyla ilgili gelen soruyu yanıtlayan Klopp, iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Liverpool, Bayern Münih'ten Ryan Gravenberch'i transfer etti Liverpool, Bayern Münih'ten Ryan Gravenberch'i transfer etti

Klopp açıklamasında, "Haberlerle ilgili konuşmak zor ama benim açımdan konuşulacak bir şey yok. Bizim için çok önemli bir oyuncu. Eğer bir teklif olsaydı yanıtmız 'Hayır' olurdu." ifadelerini kullandı.