FUTBOL HABERLERİ: A Milli takımın yardımcı antrenörlerinden biri olan Selçuk Şahin hem sakatlık hem de kadronun durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Turnuvaya hazır olduklarını belirten Selçuk Şahin’in Arda hakkında kullandığı ifadeler de oldukça ilgi çekecek gibi duruyor.

Şahin, "İrfan, Polonya ile oynadığımız son maçta ağrı hissetti ve devre arası aldık. İrfan'ın durumunu şu an takip ediyoruz. Önümüzde zaman da var. Süreç nasıl ilerleyecek bakacağız. İrfan kendini iyi hissediyor, antrenmanlarda bakacağız." ifadelerini kullandı.

Arda Güler oynayacak mı?

Arda Güler ile ilgili de konuşan Şahin, "Arda çok yetenekli. Real Madrid'e gittikten sonra sakatlık yaşadı ama toplardı. Özellikle son aylarda süre buldu ve neler yapacağını gösterdi. Çok önemli ve değerli bir oyuncu, diğer oyuncularımız gibi." dedi.

Şahin, Arda ile ilgili olarak ayrıca, "Arda mutlaka kullanmak istediğimiz bir oyuncu. Antrenmanlar devam ediyor. Net karar vermiş değiliz. Her oyuncu hazır görünüyor. Bizim için de karar vermek zor olacak." şeklinde konuştu.

Cola Palmer: İspanya hak edilmiş zafer kazandı Cola Palmer: İspanya hak edilmiş zafer kazandı

Editör: Kutay Bilgin