FUTBOL HABERLERİ: Youtube VOLE kanalının yorumcusu Metin Tekin, "Bizim Çocuklar" isimli programda Milli Takım hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Eski iki milli futbolcu Abdülkerim Durmaz ve Metin Tekin'in yorumları ile dikkat çektiği programda Arda Güler'in Polonya maçı performansı da değerlendirildi. 

VOLE Youtube kanalında yayınlanan programda Abdülkerim Durmaz ve Metin Tekin dikkat çeken ifadeler kullandı. EURO 2024 öncesi Milli Takımı değerlendiren ikili, sağ açıkta oynaması gereken milli futbolcuyu değerlendirdi. İki yorumcu da Arda Güler'in sağ kanat oynanaması gerektiğini düşünürken, Real Madrid'li genç futbolcu hakkında övgülerde bulundu.

Metin Tekin ve Abdülkerim Durmaz'dan Arda Güler yorumları

EURO 2024 öncesinde Milli Takımımız son provasını Polonya karşısında verdi. Milliler bu maçta 2-1 kaybederken, genç yıldız Arda Güler performansı ile dikkat çekti.

Abdülkerin Durmaz şu ifadeleri kullandı;  "İddia ediyorum; Arda Güler'i dün seyrettim. Arda Güler 24 yaşına geldiğinde dünyanın en iyi futbolcuları için aday gösterilecek. Dünyanın en iyi 1. oyuncusu mu 2. oyuncusu bu tartışacak." ifadelerine yer verdi. 

Gennaro Gattuso'dan flaş karar: O takımla anlaştı Gennaro Gattuso'dan flaş karar: O takımla anlaştı

Metin Tekin ise Arda Güler hakkında; "Bu kadar kale ile bağlantısı olan bir oyuncu. Arda'yı tanımlarken gol veya asist ile tanımlıyoruz. Neden Ardayı kalenin uzağında oynatayım?" dedi.

EURO 2024 | Türkiye-Gürcistan maçı ne zaman

Türkiye ile Gürcistan arasında oynanacak EURO 2024 F grubu maçı 18 Haziran Salı günü saat 19:00'da başlayacak.

Editör: Arda Erden