A Milli Kadın Voleybol Takımı’yla tarihi bir yaz geçiren Melissa Vargas, ay-yıldızlı ekibin ulaştığı 3 şampiyonlukta da büyük pay sahibiydi. Çin ekibi Tianjin'de sezonu tamamlamasının ardından Fenerbahçe’ye transfer olan Melissa Vargas’ın paylaşımına, milli takımdan arkadaşı Zehra Güneş’ten sürpriz bir yorum geldi.

ZEHRA GÜNEŞ'TEN SÜRPRİZ YORUM

Paylaşımına, “İmkansızız ama işte buradayız, birlikte imkansızız ve mümkün olanı başka güne bırakıyoruz.” notunu düşen Vargas, Zehra Güneş’I de şaşırttı. Güneş paylaşıma yaptığı yorumda, “Oğlum bu ne”  dedi.

"MELIISSA VARGAS, İSTANBUL'A GERİ DÖNDÜ"

Fenerbahçe, Melissa Vargas’ın takıma yeniden döndüğünü, “Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ile lig şampiyonluğu kazanan, A Milli Kadın Voleybol Takımı'yla Milletler Ligi ve Avrupa şampiyonluğu yaşayıp, olimpiyat elemelerinde 7'de 7 yapan takımın bir parçası olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ve A Milli Kadın Voleybol Takımımızın en önemli isimlerinden biri olan oyuncumuz Melissa Vargas, İstanbul’a geri döndü.” Ifadelerini kullanarak açıklamıştı.

Filenin Efeleri'ne yeni başantrenör: Cedric Enard Filenin Efeleri'ne yeni başantrenör: Cedric Enard

Melissa Vargas'ın paylaşımı ve Zehra Güneş'in yorumu

Melissa Instagram

Zehra Güneş Instagram

Editör: Erdi Yılmaz