Galatasaray Haberleri: Galatasaray’ın teknik direktör Okan Buruk’un liderliğinde üst üste ikinci şampiyonluğunu kazanması dikkat çekti. Fransız ekibi Marsilya, teknik direktör Okan Buruk’u yakın takibe aldı. İşte detaylar…

Galatasaray ile kariyerine bir şampiyonluk daha ekleyen ve ulaşılması zor bir puan ortalaması tutturan Okan Buruk'a da talipler var. Yeni Asır’ın haberine göre geçtiğimiz yıl İtalya'dan takımlarla adı geçen Buruk'un adı başka ülkelerden takımlarla da geçiyor. Başarılarına devam eden Buruk için son iddia Fransa'dan geldi.

Bu sezon umduğunu bulamayan Marsilya kulübünün, eğer Porto Teknik Direktörü Sergio Conceicao'yu ikna edemezse Okan Buruk'la görüşmek için İstanbul'a geleceği öğrenildi.

GALATASARAY YENİ SÖZLEŞME ÖNERECEK

Galatasaray o isimde mutlu sona yakın Galatasaray o isimde mutlu sona yakın

Öte yandan Galatasaray yönetiminin de iki yıldır kulübü rekorlar kırarak şampiyonluğa ulaştıran Okan Buruk'a yeni sözleşme teklifinde bulunmaya hazırlandığı ve tecrübeli teknik adamın maaşında da büyük bir artışa gidileceği öğrenildi.

Daha önce Avrupa'da takım çalıştırma hedefi olduğunu söyleyen Buruk ise şu aşamada Galatasaray'da kalmaya sıcak bakıyor.

Editör: Kübra Hasçalık