9-10 Mayıs tarihlerinde talep toplamaya başlayan Koç Metalurji’nin halka arza 2 milyon 500 bin kişi katılması halinde 35 lot vermesi, 3 milyon 500 bin kişi katılması halinde ise 25 lot vermesi bekleniyor.

Sertab Erener Eurovision performansı izle | Sertab Erener'den 21 yıl sonra ‘Everyway That I Can’ Sertab Erener Eurovision performansı izle | Sertab Erener'den 21 yıl sonra ‘Everyway That I Can’

KOÇ METALURJİ HALKA ARZ NE ZAMAN OLUR?

Koç Metalurji, 9 Mayıs ve 10 Mayıs'ta talep toplayacak.

KOÇ METALURJİ sahibi kimdir?

KOÇ METALURJİ yönetim kurulu Başkanı Nedim Koç’tur.

Mahmut Nedim Koç kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Mahmut Nedim Koç, İş dünyasında ismi çok sık duyulan ve merak edilen insanlardan biridir. Mahmut Nedim Koç kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Mahmut Nedim Koç kimdir sorusu, son dönemde merak edilen konular arasına girmiştir. 1965 senesinde Şanlıurfa’da dünyaya gelen Nedim Koç’un, Koç Holding bünyesinde olup olmadığı da merak edilmektedir. Fakat Mahmut Nedim Koç’un Koç Holding ile bir alakası yoktur.

Mahmut Nedim Koç, 1986-1993 senelerinde demir çelik ürünleri imalat ve ticaret işleri yapmıştır. 1993 senesinde ise kurucu ortak ve yönetici olduğunu Koç Haddecilik Teks. İnş ve Tic A.Ş’den sonra 2004 senesinde Dagi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. yönetim başkanı görevlerine devam etmektedir. Aynı zamanda İzmir Demir Çelik A.Ş, Şanlıurfa Hacı Eyyüp Koç Vakfı, İzdemir Enerji Elektrik Üretimi A.Ş. ve Koç Metalurji A.Ş. firmalarının Yönetim Kurulunda görev almaktadır.

Editör: Arda Erden