Jose Mourinho'dan itiraf: Fenerbahçe olmasaydı o takıma imza atıyordum Jose Mourinho'dan itiraf: Fenerbahçe olmasaydı o takıma imza atıyordum

Kings World Cup, futbola yeni bir soluk getirerek, farklı kuralları ile izleyiciler için alternatif bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Kings Word Cup nedir? King World Cup hangi kanalda ve nasıl izlenir?

Kings World Cup nedir? 

Kings World Cup, Barcelona efsanesi Gerard Pique tarafından yaratılmıştır. Farklı kuralları ile dikkat çeken bu oyunda maçlar 5 metre yükseklikte yer alan kafesten düşen top ile başlamaktadır. Sahada, iki takımdan sadece birer oyuncu ile başlayan oyun,  her 1 dakikada, iki takıma da birer oyuncu dahil olması ile devam etmektedir. Wild Card’lar, atılan bir golü iki gol saydırdığı gibi, rakip takımın oyuncusunu 4 dakika oyun dışı da bırakabilmekte  veya penaltı kazandırmaktadır.

Kings World Cup hangi kanalda?

Francesco Totti, Kun Agüero ve Elraenn'in takımı Limon FC’de teknik direktörlük yapan Arda Turan gibi dünyaca ünlü futbolcuların yer aldığı organizasyonda, bu isimler dilerlerse oyuna girebilmektedir, Sahaya atılan dev zarla takımların oyuncu sayısının değiştirildiği  Kings World Cup, 26 Mayıs-8 Haziran tarihleri arasında düzenleniyor.

Kings World Cup nasıl izlenir?

Kings World Cup nasıl izlemek için http://exxen.com’a üzerinden, Exxenspor’a üye olabilirsiniz.

Editör: Arda Erden