SON DAKİKA HABERLER: Kayseri’den gelen son dakika haberi gündeme bomba gibi düştü. Görüntülere göre bir kişi yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu. Kayseri’de yaşanan olay sonrasında vatandaşlar sokağa döküldü ve bu yaşananlara tepki gösterdi.

Bölgede yaşanan olaylar ile alakalı şu ifadeler kullanıldı;

Kayseri’de yaşanan olayda, yabancı uyruklu biri 5 yaşında kız çocuğuna taciz ettiği iddiası sonrasında halk sokağa döküldü.

Wanda ile anılan rapçiden çıldırtan bir paylaşım geldi! Icardi bu duruma çok kızdı! Wanda ile anılan rapçiden çıldırtan bir paylaşım geldi! Icardi bu duruma çok kızdı!

Konu ila alakalı olarak Valilikten bir açıklama geldi.

Valilikten yapılan son dakika açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

30.06.2024 tarihinde ilimiz Danışmentgazi Mahallesinde Suriye uyruklu bir şahsın, küçük aştaki Suriye uyrkuklu bir çocuğa yönelik taciz davranışı neticesinde emniyet birimlerimizce şahıs gözaltına alınmış olup, çocuğumuz ise birimlerimizce koruma altına alınmıştır.

Konu tarafımızca titizlikle takip edilmekte olup, vatandaşlarımızın itidalli davranarak, resmi makamlarca belirtilen açıklamalar haricinde herhangi bir eylemin içinde olmamaları hususunda kamuoyuna saygıyla sunulur.

Editör: Arda Erden