SON DAKİKA BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Beşiktaş son yaptığı açıklama ile takımın Teknik Direktörlüğüne Hollandalı Giovanni van Bronckhorst'u getirdi. Aynı zamanda "2+1 yıllık anlaşmaya varılan Giovanni van Bronckhorst'un yardımcılıklarını Jean Paul van Gastel ve Serdar Topraktepe yapacaktır." ifadelerine yer verdi. Jean-Paul van Gastel kimdir? Jean-Paul van Gastel başarıları nelerdir?

Jacobus Johannes Martinus Paulus "Jean-Paul" van Gastel 28 Nisan 1972'de dünyaya geldi. Hollandalı teknik direktör aynı zamanda eski millî futbolcudur.

TRANSFER BOX | Rafa Silva kimdir? Fenerbahçe ve Galatasaray'ın peşinde olduğu Rafa Silva'yı yakından tanıyalım... TRANSFER BOX | Rafa Silva kimdir? Fenerbahçe ve Galatasaray'ın peşinde olduğu Rafa Silva'yı yakından tanıyalım...

Jean-Paul van Gastel antrenörlük kariyeri

Jean-Paul" van Gastel sırasıyla; Feyenord U19, GZ City, NAC Breda takımlarında teknik direktör olarak çalıştı. GZ R&F ve Feyenoord'da ise yardımcı antrenör olarak çalıştı. 

NAC Breda takımında çıktığı 38 maçta 1.63 puan ortalaması yakalarken GZ R&F 0.97,  Feyenoord U19'da ise 1.33 ortalama tutturdu.

Editör: Arda Erden