SON DAKİKA HABERLER: Galatasaray Ekmas ve Pınar Karşıyaka Türkiye Sigorta Basketbol Ligi play–off çeyrek final maçında karşı karşıya geldi. Sarı kırmızlı ekip 90-87 mağlup oldu ve seri 1-1'e geldi.
Karşılaşma sonrasında bir Galatasaray taraftarı maçın spikeri İsmail Şenol’a tepki gösterdi.
Galatasaray taraftarının “Niye bizim maçlara geliyorsunuz? Hem Galatasaray’dan nefret ediyorsun, hem Karşıyakalı’sın hem Fenerli’sin. Vallahi bıktım senden ya. İstemiyoruz abi seni. Sen kendini yazma buraya. Nefret ediyoruz senden, tiksiniyoruz. Gelme, istemiyorum seni” ifadeleri kamerelara şu şekilde yansıdır.
Galatasaray taraftarı, Karşıyaka mağlubiyeti sonrası İsmail Şenol’a tepki gösterdi.
— 🎙 Muhbir (@ajans_muhbir) May 17, 2024
pic.twitter.com/SysMxUr2Dn
beIN Sports spikeri İsmail Şenol kendisine gelen bu eleştirilere "Sağ olun, teşekkürler” yanıtını verdi.